Give (8.x-1.0-beta13) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Details
ne: विस्तृत

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
