Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Content
eo: Enhavo

en: User registration form
eo: Por registriĝa formularo de uzanto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado
