Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு
