Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Content
af: Inhoud

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie
