Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Content
da: Indhold

en: User registration form
da: Brugerregistrering

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær
