Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: User registration form
el: Φόρμα εγγραφής χρήστη

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση
