Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Content
fi: Sisältö

en: User registration form
fi: Käyttäjärekisteröitymislomake

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen
