Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်
