Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Content
ru: Содержимое

en: User registration form
ru: Форма регистрации пользователя

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Content Bottom
ru: Контент Снизу

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный
