Glazed Theme Helper (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Content
hi: सामग्री

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे
