Glazed Theme Helper (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Content
kk: Контент

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация
