Glazed Theme Helper (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Content
km: មាតិកា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក
