Glazed Theme Helper (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
