Glazed Theme Helper (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە
