Glazed Theme Helper (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Content Top
lt: Turinio viršus
