Glazed Theme Helper (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Content
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا
