Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
