Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: User registration form
ja: ユーザー登録フォーム

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Content Top
ja: コンテンツトップ
