Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
