Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: Navigation
mr: आवागमन
