Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire
