Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя
