Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo
