Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: User registration form
nl: Gebruikersregistratieformulier

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair
