Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: User registration form
pt: Formulário de registro de usuário

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Content Top
pt: Acima no conteúdo

en: Content Bottom
pt: Abaixo do conteúdo

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário
