Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil
