Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
