Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární
