Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Content
gl: Contido

en: User registration form
gl: Formulario de rexistro de usuario/a.

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario
