Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Forms
it: Form

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: User registration form
it: Form di registrazione dell'utente

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario
