Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Content
lv: Saturs

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Content Bottom
lv: Zem Satura
