GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Yes
am: እሺ

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: Close
am: ዝጋ
