GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
