GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Current
cy: Cyfredol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Close
cy: Yn agos

en: Style
cy: Arddull

en: Image style
cy: Arddull delwedd
