GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
