GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
