GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Options
et: Valikud

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Gallery
et: Galerii

en: Media
et: Meedia

en: Current
et: Praegune

en: Configuration
et: Seadistus

en: Close
et: Sulge

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Style
et: Stiil

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: About
et: Programmist

en: Next »
et: Järgmine »

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
