GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Yes
fil: Oo

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
