GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (105 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Gallery
hu: Galéria

en: Media
hu: Média

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Close
hu: Bezár

en: Extras
hu: Extrák

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Fade
hu: Áttünés

en: Style
hu: Stílus

en: Content title
hu: A tartalom címe

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Initial height
hu: Kezdeti magasság

en: Initial width
hu: Kezdeti szélesség

en: Custom caption
hu: Egyéni képaláírás

en: About
hu: Leírás

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Next »
hu: Következő »

en: Per page gallery
hu: Galéria oldalanként

en: Per post gallery
hu: Tartalom galéria

en: No gallery
hu: Nincs galéria

en: Slideshow settings
hu: Diavetítés beállításai

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: Scrollbars
hu: Gördítősávok

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
hu: Az áttűnés és rugalmas átmenetek sebességét állítja be ezredmásodpercben.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
hu: Az átfedés átlátszatlansági szintje. Tartomány: 0 – 1.

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds.
hu: A diavetítés sebessége ezredmásodpercben.

en: Text for the slideshow start button.
hu: A diavetítést indító gomb felirata.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Example 1
hu: Példa #1

en: Example 2
hu: Példa #2

en: Example 3
hu: Példa #3

en: Example 4
hu: Példa #4

en: Example 5
hu: Példa #5

en: Custom Settings
hu: Egyedi beállítások

en: Transition type
hu: Átmenet típusa

en: Elastic
hu: Rugalmas

en: The transition type.
hu: Az átmenet típusa.

en: An automatic slideshow to a content group / gallery.
hu: Tartalomcsoport / galéria automatikus diavetítése.

en: Text for the previous button in a shared relation group.
hu: Előző gomb szövege viszonycsoportban.

en: Text for the next button in a shared relation group.
hu: Következő gomb szövege viszonycsoportban.

en: Production (Minified)
hu: Stabil (tömörített)

en: Development (Uncompressed Code)
hu: Fejlesztői (tömörítetlen kód)

en: {current} of {total}
hu: {current} / {total}

en: « Prev
hu: « Előző

en: Slideshow autostart
hu: Diavetítés automatikus indítása

en: If the slideshow should automatically start to play.
hu: Ha a diavetítésnek automatikusan el kell indulnia.

en: Slideshow speed
hu: Diavetítés sebessége

en: Start slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: Stop slideshow
hu: Diavetítés megállítása

en: Text for the slideshow stop button.
hu: A diavetítést megállító gomb felirata.

en: Styles and options
hu: Stílusok és beállítások

en: Overlay close
hu: Átfedés bezárása

en: Set a maximum width for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
hu: Maximális szélességet kell beállítani a betöltött tartalomhoz. Például „100%”, 500, „500px”.

en: Set a maximum height for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
hu: Maximális magasságot kell beállítani a betöltött tartalomhoz. Például „100%”, 500, „500px”.

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Stockholm Syndrome
hu: Stockholm-szindróma

en: stop slideshow
hu: Diavetítés megállítása

en: Set the initial width, prior to any content being loaded. Example: "100%", 500, "500px".
hu: Tartalom betöltése előtt be kell állítani a kezdeti szélességet. Például: „100%”, 500, „500px”.

en: Set the initial height, prior to any content being loaded. Example: "100%", 500, "500px".
hu: Tartalom betöltése előtt be kell állítani a kezdeti magasságot. Például: „100%”, 500, „500px”.

en: Caption shortening
hu: Képaláírás rövidítése

en: Caption max length
hu: Képaláírás megengedett hossza

en: Hide (do not display image)
hu: Elrejtés (ne jelenjen meg kép)

en: Per field in post gallery
hu: Mezőnként a tartalom galériában

en: Per field in page gallery
hu: Mezőnként az oldal galériában

en: Gallery (image grouping)
hu: Galéria (képcsoportosítás)

en: Custom gallery
hu: Egyéni galéria

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy oldal azonos galériaértékkel (rel attribútum) rendelkező összes képe egy csoportba tartozik. Az érték csak kisbetűket, számokat és aláhúzásokat tartalmazhat.

en: Content image style: @style
hu: Tartalom képstílus: @style

en: Content image style: Hide
hu: Tartalom képstílus: rejtett

en: Content image style: Original image
hu: Tartalom képstílus: eredeti kép

en: Custom (with tokens)
hu: Egyedi (vezérjelekkel)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
hu: A vezérjel támogatáshoz a <a href="@token_url">Token modult</a> telepítésére van szükség.

en: Plain (mainly for images)
hu: Egyszerű (főleg képekhez)

en: Mobile detection
hu: Mobil felismerés

en: No special style.
hu: Nincs különleges stílus.

en: Content image style of first image: @style
hu: Az első tartalmi kép stílusa: @style

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Entity reference field formatter settings.
hu: Entitáshivatkozás mezőformázó beállítása.

en: Node Style
hu: Tartalom stílus

en: Gallery custom
hu: Egyéni galéria

en: Caption custom
hu: Egyéni felirat

en: Unique per-request gallery token
hu: Kérésenként egyedi galéria vezérjel

en: Device width
hu: Eszköz szélesség

en: start slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: Return focus
hu: Fókusz visszaadása

en: Set the mobile device max width. Default: 480px.
hu: Mobileszköz legnagyobb szélességének beállítása. Alapértelmezett: 480px.

en: Image style for content
hu: Tartalom képstílusa

en: Image style for first image in content
hu: A tartalom első képének képstílusa
