GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Options
is: Möguleikar

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Current
is: Núverandi

en: Close
is: Loka

en: Style
is: Stíll

en: About
is: Um
