GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: None
ka: არცერთი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Media
ka: მედია

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Style
ka: სტილი
