GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Style
lt: Stilius

en: About
lt: Apie

en: Next »
lt: Toliau »

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Custom Settings
lt: Pasirinktiniai nustatymai

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Hide (do not display image)
lt: Paslėpta (nerodyti paveikslėlio)

en: Content image style: @style
lt: Turinio paveiksliuko stilius: @style

en: Content image style: Original image
lt: Turinio paveiksliuko stilius: Originalus paveiksliukas

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: Image style for content
lt: Paveiksliuko stilius kuris bus naudojamas turinyje.

en: Image style for first image in content
lt: Paveiksliuko stilius pirmajam paveiksliukui turinyje
