GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Options
mr: विकल्प

en: Off
mr: बंद

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Close
mr: बंद
