GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (76 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Options
nl: Opties

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Gallery
nl: Album

en: Current
nl: Huidige

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Close
nl: Sluiten

en: Extras
nl: Extra's

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Fixed
nl: Vast

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Fade
nl: Vervaag

en: Style
nl: Stijl

en: Content title
nl: Inhoudstitel

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Initial height
nl: Initiële hoogte

en: Initial width
nl: Initiële breedte

en: About
nl: Over

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Next »
nl: Volgende »

en: Per page gallery
nl: Per pagina-album

en: Per post gallery
nl: Per inzending-album

en: No gallery
nl: Geen album

en: Slideshow settings
nl: Slideshow-instellingen

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Transition speed
nl: Overgangssnelheid

en: Scrollbars
nl: Schuifbalken

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
nl: Bepaalt de snelheid van het vervagen en van elastische overgangen, in milliseconden.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
nl: Het transparantie-niveau van de overlay. Bereik: 0 tot 1.

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds.
nl: Snelheid van de slideshow in milliseconden instellen.

en: Text for the slideshow start button.
nl: Tekst voor de startknop van de slideshow.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Max height
nl: Maximale hoogte

en: Example 1
nl: Voorbeeld 1

en: Example 2
nl: Voorbeeld 2

en: Example 3
nl: Voorbeeld 3

en: Example 4
nl: Voorbeeld 4

en: Example 5
nl: Voorbeeld 5

en: Custom Settings
nl: Aangepaste instellingen

en: Transition type
nl: Overgangstype

en: Elastic
nl: Elastisch

en: The transition type.
nl: Het overgangstype.

en: An automatic slideshow to a content group / gallery.
nl: Een automatisch slideshow voor een inhoudsgroep, -gallerij.

en: Text for the previous button in a shared relation group.
nl: Tekst voor de 'vorige'-knop in een gedeelde relatiegroep.

en: Text for the next button in a shared relation group.
nl: Tekst voor de 'volgende'-knop in een gedeelde relatiegroep.

en: Production (Minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (Uncompressed Code)
nl: Ontwikkeling (niet gecomprimeerd)

en: {current} of {total}
nl: {current} van {total}

en: « Prev
nl: « Vorige

en: If the slideshow should automatically start to play.
nl: Of de slideshow automatisch start met afspelen.

en: Slideshow speed
nl: Slideshow-snelheid

en: Text for the slideshow stop button.
nl: Tekst voor de stopknop van de slideshow.

en: Styles and options
nl: Stijlen en opties

en: Overlay close
nl: Overlay sluiten

en: Set a maximum width for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
nl: Stel een maximale breedte in voor de geladen inhoud. Bijvoorbeeld: "100%", 500, "500px".

en: Set a maximum height for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
nl: Stel een maximale hoogte in voor de geladen inhoud. Bijvoorbeeld: "100%", 500, "500px".

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Stockholm Syndrome
nl: Stockholm Syndroom

en: stop slideshow
nl: stop de slideshow

en: Hide (do not display image)
nl: Verbergen (geen afbeelding weergeven)

en: Gallery (image grouping)
nl: Album (afbeeldingen groeperen)

en: Custom gallery
nl: Aangepast album

en: Mobile detection
nl: Mobiele detectie

en: No special style.
nl: Geen speciale stijl.

en: Content image style of first image: @style
nl: Afbeeldingsstijl voor de eerste afbeelding binnen inhoud: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
