GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Options
oc: Opcions

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Media
oc: Mèdia

en: Current
oc: Actual

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Close
oc: Tampar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Fixed
oc: Fixe

en: Style
oc: Estil

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: About
oc: A prepaus

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
