GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Next
ps: بل

en: Yes
ps: هو

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Close
ps: تړل

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Caption
ps: نوم

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه
