GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Yes
te: అవును

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి
