GLightbox (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Left
hy: Ձախ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
