GLightbox (1.0.0) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Gallery
lv: Galerija

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Loop
lv: Cilpa

en: bottom
lv: apakša

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: width
lv: platums

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: About
lv: Par

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
