GLightbox (1.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
